Pracownia W&W Architekci została założona w 1993 roku przez Halinę Widuch - Wiewióra i Jacka Wiewióra. Ich wieloletnia praktyka w renomowanych amerykańskich
i niemieckich firmach architektonicznych oraz bogate doświadczenie zawodowe gwarantują tworzenie projektów o najwyższych standardach estetycznych, funkcjonalnych i ekonomicznych. Właściciele posiadają uprawnienia do prowadzenia działalności zarówno w Polsce, jak i w USA.

Celem W&W Architekci jest dostarczenie wysokiej jakości projektu spełniającego wymagania Inwestora pod względem architektury, zastosowanych technologii inżynieryjnych i optymalizacji kosztów realizacji inwestycji, przy równoczesnym uwzględnieniu indywidualnych uwarunkowań lokalizacyjnych.

Pracownia wykonuje kompleksowe projekty architektoniczne i branżowe, projekty wnętrz, projekty urbanistyczne oraz prowadzi procesy administracyjne związane z dokumentacją.

W&W Architekci posiadają kwalifikacje do sporządzenia projektów dwujęzycznych (polski/angielski), w jednostkach metrycznych lub imperialnych.